Contactpersonen

Neem contact op met contactpersoon Gemeente Maastricht

Hersh Sharaf

T: (043) 350 45 23
M: Hersh.Sharaf@maastricht.nl

Neem contact op met contactpersoon Gemeente Maastricht

Leon Fredrix

T: (043) 350 45 29
M: Leon.Fredrix@maastricht.nl

Neem contact op met contactpersoon Gemeente Maastricht

Lucien Vaessen 

T: (043) 350 5164
M: lucien.vaessen@maastricht.nl

Neem contact op met contactpersoon Gemeente Maastricht

Yvette Van de Winkel

T: (043) 350 4438
M: Yvette.van.de.winkel@maastricht.nl

 

Neem contact op met contactpersoon Gemeente Maastricht

Gislaine Cramers

T: (043) 350 4521
M: Gislaine.Cramers@maastricht.nl

Neem contact op met contactpersoon Gemeente Maastricht

Marcel Mevissen 

T: (043) 350 59 36
M: marcel.mevissen@maastricht.nl

Neem contact op met contactpersoon Gemeente Maastricht

Annemarlies Paulussen
T: (043) 350 46 68
M: annemarlies.paulussen@maastricht.nl

Vandelaar Makelaars

Voor meer informatie over dit object, ga naar betreffende makelaar via: www.vandelaarmakelaars.nl

Tel: 043-3100666
Mail: Info@vandelaarmakelaars.nl

GNM Makelaardij

Voor meer informatie over dit object kunt op contact opnemen met GNM Makelaardij 
Telefoonnummer: 043 362 14 00 of via mailadres: marjan.groeneveld@gmail.com
(http://www.gnmmakelaardij.nl)

AMH makelaars

Voor meer informatie over dit object, ga naar betreffende makelaar via: amh-makelaars.nl

NVM makelaar Adam-Mostard-Hommes 
Luikerweg 23
6212 ET Maastricht
T: 043-3540777

info@amh-makelaars.nl

Rentmeesterskantoor Huntjens,
Vroelen 32a
6255 NC Noorbeek,

Telefoon 06-51282518,

info@rentmeesterskantoorhuntjens.nl

www.rentmeesterskantoorhuntjens.nl

 

Ben Mordang makelaardij o.g. B.V. Maastricht

http://www.benmordang.nl/

Herdenkingsplein 50 A6211 PZ MaastrichtTel: 043-3520655 info@benmordang.nl

MVGM Makelaar

Makelaar: MVGM 
Website: http://mvgmbedrijfshuisvesting.nl/
Telefoonnummer: 043 -3515550

Contactpersoon: Marc van den Berg

Pierre de Coubertinweg 5P
PB 3140
6202 NC Maastricht

 

 

 

MVGM Makelaar

Pierre de Coubertinweg 5P
6225 XT Maastricht

Telefoonnummer: 088-4324000
E-mail: info@mvgm.nl

www.MVGM.nl

 

Hypodomus Makelaars Maastricht                      
Maagdendries 131                                  
6211RW Maastricht 

Whttp://www.hypodomus-maastricht.nl/ 
T: 043-8200020

Rentmeesterskantoor Klement2, Rijksweg 4, 6271 AE Gulpen

Tel: 043-3233511
E-mail: info@klement2.com
Website: www.klement2.com